Forgot Password

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Ortaklıkların parasal yanıyla ilgileneceğiniz belki de büyük değişiklikler yapmanızı gerektirecek bir gündesiniz. Süregelen maddi sorunların kaynağını bulmak ve akılcı çözümler yaratmak yararınıza olabilir. Zira aradığınız desteklerin beklentilerinizin gerisinde kalması söz konusu. Ancak ortağın maddi problemlerini aşmakta kararlısınız. Sürüncemede kalan alacaklarınız konusundaki engelleri doğru yöneteceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs
Yorucu şartların ardından ortaklaşa işler ve başkalarının hayatınıza getireceği sorumluluklarla karşı karşıya olduğunuz bir gündesiniz. Uzunca zamandır alıştığınız koşulların yerini önemli testler alabilir. Kadersel açıdan kalıcı tecrübeler edinecek, yolunda gitmeyen ilişkileri gözden geçireceksiniz. Maddi açıdan güveninizi sarsan değişiklikler sizi daha olumlu kararlara götürecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran
Güne zorlu ve sorumluluk getiren konular başlıyorsunuz. İşe ait rutinlerin öne çıkması, bir takım eksiklerin giderilmesi adına yeni kararlar almanız gerekebilir. Zira altınızda çalışan kişilerin yaratacağı problemler sizi yoracaktır. Ortaklaşa hareket etmekte zorlanırken, detayların önemini kavramaktasınız. Zamanı iyi değerlendirmekte, organize olmakta başarılısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz
Bugün birden fazla konu sizi çevrelemiş durumda. İş hayatında yapılması gereken fedakârlıklar ve sorumluluklar sizi sıkıştırıyor. Bir yandan da çocukların eğitimi ve sorunları ile yakından ilgilenme zorunluluğu söz konusu olabilir. Bu günleri biraz esnek geçirmeli endişelerden uzak durmalısınız. Sosyal çevrenizde yaşanan değişiklikler ve gelecekle ilgili planlar üzerinde düşünebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Bugün aile bağlarınızı ve babanızla ilgili konuları sorgulamak, aynı zamanda hatalarınızla yüzleşmek için koşullar olgunlaşabilir. Zira duygusal açıdan soru işareti uyandıran endişeler ilişkilerinizi etkiliyor. Güvenliğinizi yeniden sağlamanız gereken bu günlerde evde daha fazla vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İşe ait başlangıçların yavaş ilerlemesinin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül
Edindiğiniz bilgilere yeniden göz atacağınız ve yeniden üzerinden geçeceğiniz bir gündesiniz. Üzerinde çalıştığınız bir projenin son rötuşlarını yapmaya çalışın. İletişim içinde olduğunuz yakı çevre ile ilişkiler ise biraz soğukluk kazanabilir. Süren sorumluluklar nedeni ile huzurunuz kaçmamalı.  İşle ilgili yolculuklar yeni sorumluluklara dikkat çekecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim
Kişisel konularınıza daha kararlı yaklaşabileceğiniz bir gündesiniz. Aldığınız dersler maddi açıdan sizi daha temkinli olmaya itebilir Kazanımlarınızı muhafaza etmek, kısıtlı bir bütçe ile yaşamak bir bakıma eğitici olabilir. Olumlu açıdan bakıldığında yeteneklerinizi test edecek, kendinizi geliştirecek imkânlar bulacaksınız. Ortaklaşa konuda bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım
Bugün itibariyle ay burcunuzda yerini alıyor. Artık pek çok şeyi geri planda bırakmanın rahatlığı ile önünüze bakabilirsiniz. Hayatın getirdiği sorumluluklar size farklı deneyimler katarken, yeni başlangıçlarınızın ne kadar kalıcı olacağı önem kazanabilir.  Duygusal açıdan sizi yoran, etkileyen konuları sabırlı yanlarınızla aşabilirsiniz. Özellikle kişiliğinizi yeniden tanımladığınız bu dönem sabırlı olmanız gerek.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık
İçinde bulunduğunuz şartlar değişiyor. Kontrol edilemeyeceğiniz bu dönemi dikkatli ve riskten uzak geçirmeye çalışmanız sizin açısından yararlı olacak. Geçmişte aldığınız yaraları onarmak kolay olmasa da size düşen görevler var. Duygusal bağlarda yaşanan çözülmeler sizi bir bakıma ruhsal olana yakınlaştıracaktır. İşle ilgili size yüklenen projelerin getirdiği şartları kabullenmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak
Sosyal açıdan sizi yenileyen ve canlandıran şartlar bugün söz konusu olabilir. Arkadaşlarla bir araya gelmek, pek çok çalışmada onların desteği ile hareket etme şansı bulabilirsiniz. İş hayatında devam eden belirsizliklere rağmen takım ruhunu korumaktasınız. İçinde yer alacağınız organizasyonlarda akıcı biçimde ilerlemekte. Hayattan aldığınız keyifler yakın ilişkilere olumlu yönde yansıyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat
İş hayatında yoğun bir gündem sizi bekliyor. Kendinizi ortaya koymak konusunda istikrarlı bir yol izlemeniz gerekebilir. Sahip olduğunuz yetenekleri kullanabileceğiniz olanaklar öne çıkabilir. Hırsınızı destekleyen yeni koşullar statünüzde yeni oluşumların önünü açacaktır. Sosyal hayatınızda süren keyifli zamanları yaşamaktan çekinmeyin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Pek çok konuda yaşanan beklemelere ve ertelemelere rağmen yeni fırsatlar aramaya devam ediyorsunuz. Yurt dışı ile ilgili temaslarınızı hızlandırmak, yolculuklarınızı hayata geçirmekte kararlı olmaya bakın. İş hayatınızı yakından ilgilendirecek eğitsel temalar sayesinde yön bulmanız mümkün. Bilgiye dayalı her konu size farklı bir bakış Kazandıracak, yeni  olanaklar getirecek.