Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Eğitim Sen Şubeleri Mutabakatı İmzaladı

Türk Eğitim Sen Hatay

Türk Eğitim Sen Hatay 1 No’lu Şube ile Türk Eğitim Sen Hatay 2 No’lu Şube, düzenledikleri istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya, Türk Eğitim Sen Hatay 1 No’lu Şube Başkanı Ömer Solğun, Türk Eğitim Sen Hatay 2 No’lu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, sendika üyeleri ve ilçe temsilcileri katıldı.
Başkan Solğun, “Toplamda 6015 üye ile yolumuza devam ediyoruz. Türk Eğitim Sen Hatay 1 No’lu Şube olarak 3542, Türk Eğitim Sen Hatay 2 No’lu Şube olarak ise 2473 üyemiz bulunmaktadır. Hassa ve Altınözü ilçeleri ile Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yetkili sendika olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.
Solğun, toplantıda 2024 yılı mutabakat metninin imzalandığını belirterek, “Türk Eğitim Sen, hakkı tutup kaldıranların sendikasıdır. Eğitim çalışanı arkadaşlarımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmamıştır ve Türk memur sendikacılığının kutup yıldızı olmaya devam edecektir. ‘Dik baş, tok karın, mutlu yarınlar’ uğraşımız olacaktır” şeklinde konuştu.
Türk Eğitim Sen Hatay 1 ve 2 No’lu Şube Başkanları, başkan yardımcıları, ilçe temsilcileri, okul temsilcileri ve tüm üyelerine teşekkür ederek, “Bu gururu bizlere yaşatan cesur yürekli üyelerimizi en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandı.