Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2 Sendika Kongre Yaptı

Eğitim Bir Sen’in Antakya’daki

Eğitim Bir Sen’in Antakya’daki 2 sendikası da aynı gün kongre yaptı.

Eğitim Bir Sen Hatay 1 Nolu Şubesi ile 2 Nolu Şubesi, geçtiğimiz hafta sonunda ayrı ayrı kongrelerini gerçekleştirdi. Eğitim-Bir-Sen Hatay 2 Nolu Üniversite Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu 11.11.2018 tarihinde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Eğitim-Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail Bayrakdar, Divan üyeliğini ise Samandağ İlçe Temsilcisi Umut Serap Çam ve Uğur Coşkun’un yaptığı Kongre’ye Memur Sen İl Temsilcisi ve Diyanet-Sen Hatay Şube Başkanı Hasan Urhan, Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Felaytun Fatih Gönç, Büro Memur-Sen Başkanı Mursel Güler ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü İhsan Yılmaz gibi isimler yanı sıra delegeler, üyeler ve diğer misafirler katıldı.
Eğitim Bir Sen Hatay 1 Nolu Şubesi’nin 6.Olağan Genel Kurulu ise Antakya Anemon Otel’de yapıldı. Delegelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Kongre’ye siyaset ve eğitim dünyasının önemli isimleri katıldı. Eğitim Bir Sen Kongresi’ne katılanlar arasında; Hatay Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, diğer bazı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İskenderun Teknik Üniversitesi Daire Başkanı Oktay Çolak AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, BBP Hatay İl Başkanı Nevin Zeytineli, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen ile Eğitim Bir Sen İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri, delegeler yer aldı.
Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İsmail Bayrakdar, Kongre bitimi yayınladığı mesajda, katılım gösteren tüm kişilere, isim isim saymak suretiyle teşekkür etti. -Yusuf Cemil Karaçay-