3 evlilik yaptım zaten…

3 evlilik yaptım zaten…

Bence Yeterli!

8 yıllık eşinden tek celsede boşanan Hamdi Alkan, canlı yayında yaptığı açıklamalarla, hayatına dair konuştu.

360 TV’de yayınlanan Gökhan Kalaycıoğlu’nun sunduğu 360 Derece programına konuk olan Antakyalı Sanatçı Hamdi Alkan, oyuncu Selen Görgüzel ile evliliğini anlattı. Hamdi Alkan, “Selen’le evliliği yürütemedik. Döndüremediğim noktada da vurmadan ve kırmadan bitirdik. Konuşma yasağını da dijital ortamda çocuklarım için kalmaması adına aldırdım. Benim özel hayatım, yaşandı ve bitti” dedi.

Gökhan Kalaycıoğlu, Hamdi Alkan’a, “Selen’in sahnedeki frapan kadın olayı seni rahatsız etti mi?” sorusunu sorunca, Alkan yanıtını geciktirmedi. Bilindiği gibi, oyuncu Selen Görgüzel’in, kadrosunda yer aldığı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı’yla öpüşmesi çok konuşulmuştu.

Bu konuda konuşan Hamdi Alkan, “Rahatsız olmadım, hatta iki klibini de ben çektim. Benim, onun müzik yoluyla ilgili farklı bir fikrim vardı. Etrafta böyle vamp kadınlar çok fazla var. Tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesi, beni rahatsız etmedi. Orada izin alınması lüzumsuzdu. Gereksiz şekilde altı çizildi. Allah herkesin yolunu açık etsin. Herkesin işi rast gitsin. Benden uzak olsun, kendi hayatına yakın olsun” dedi.

Evlilik defterini kapattığını da belirten ünlü yönetmen Hamdi Alkan, şu sözleriyle de hayatında birinin olduğunu ima etti:

“3 evlilik yaptım zaten. Bence yeterli. Daha başka şeyler yaşayalım. Daha uzun soluklu, daha saygı içerisinde ve paylaşımsal ilişkiler neden olmasın ki. Her anlamda yeni bir yola girdim. Kalbimde bir mutluluk olacaktır. Hayatımda birçok insan var, ama öyle bir kişi var ki, off…”

Tamer Yazar