3 İlçe Adliyesinde Cübbe Giyme Törenleri

3 İlçe Adliyesinde Cübbe Giyme Törenleri

8 Avukat Yemin Etti

Geçtiğimiz hafta sonunda, ilimize bağlı Kırıkhan, İskenderun ile Dörtyol Adliyelerinde yemin, cübbe giyme ve ruhsat dağıtım törenleri gerçekleştirildi. Stj. Av Muhammed Oğuzhan Öztürk ve Stj. Av İbrahim Bahadır Doğru Kırıkhan Adliyesi’nde, Stj. Av Fatih Dertsiz, Stj. Av Beyza Dinler, Stj. Av Nazmi Öztürk ve Stj. Av Özgür Ferhat Koca İskenderun Adliyesi’nde, Stj. Av Sergen Yırtıcı ve Stj. Av Hasan Akkoyunlu Dörtyol Adliyesi’nde düzenlenen yemin törenleri ile ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldılar.
Muhammed Oğuzhan Öztürk’e cübbesini Av. Mehmet Nurullah Trabzon, İbrahim Bahadır Doğru’ya cübbesini Av.Bilgehan Çağrı Küçük, Fatih Dertsiz’e cübbesini Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez ve Av. Ahmet Derviş Urak, Nazmi Öztürk’e cübbesini Av.Mehmet Burak Bakır, Özgür Ferhat Koca’ya cübbesini Av. Müslüm Kızıl, Beyza Dinler’e cübbesini Av. Bülent Akbay, Sergen Yırtıcı’ya cübbesini Av. Ahmet Özdemir, Hasan Akkoyunlu’ya cübbesini Av. Abdullah Arıcan, Av. Mustafa Erdem ve Av. Emre Arık giydirdi.
Kırıkhan Adliyesi’nde düzenlenen törene; Yönetim Kurulu üyesi Av. Mustafa Sıraç, Staj Kurulu Başkanı Av. Hatay Tut, meslektaşları ve yemin eden meslektaşların aileleri, İskenderun Adliyesi’nde düzenlenen yemin törenine; Baro Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı, Yönetim Kurulu üyeleri Av. Mehmet Bilgili, Av. Hüseyin Derin, meslektaşları ve yemin eden meslektaşların aileleri; Dörtyol Adliyesi’nde düzenlenen yemin törenine ise Yönetim Kurulu üyesi Av. Yusuf Albayrak, meslektaşları ve yemin eden meslektaşların aileleri katıldı. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, aralarına katılan genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi.-Selvi Günay-