5 Yıllık Özlem, İkiz Bebekle Taçlandı

5 Yıllık Özlem, İkiz Bebekle Taçlandı

İskenderunlu bir çift, yıllardır bebek sahibi olamamanın sıkıntısını yaşadıktan sonra, tedavi gördükleri İskenderun Palmiye Hastanesi’nde ikiz bebek sahibi oldu. İskenderun’daki olayda, beş yıllık özlem, ikiz bebekle taçlandı.

Çocuk sahibi olmak için beş yıldan bu yana tedavi gören, fakat olumlu bir sonuç alamayan çift, İskenderun Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde uygulanan tedaviyle çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.
İnfertilite ve tüp bebek tedavisi için doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin şehir dışına gitmelerine gerek kalmadığını ifade eden, İskenderun Palmiye Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek, İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut, son teknolojik donanımla ve alanında uzman ekiple birlikte bu tedavileri İskenderun Palmiye Hastanesi bünyesinde gerçekleştirdiklerini belirtti.
Beş yıldır çocuk sahibi olamayan çift ise; Op. Dr. Ozan Turgut, Tüp Bebek Merkezi Genel Koordinatörü Dr. Berna Altunay ve Tüp Bebek Merkezi ekibinin başarılı çalışmalarıyla bebeklerini sağlıkla kucaklarına almanın sevincini yaşadıklarını ifade ederek, Palmiye Tüp Bebek Merkezi çalışanlarına ve hastane yönetimine teşekkür etti. -Duygu Ertaş-