Acil Servis Kalabalık

Acil Servis Kalabalık

Aşı Biriminde Kuyruk

Koronavirüs aşısında neredeyse toplumun büyük kesimine uygulanmaya başlanan ve son iki günde ülke genelinde 2 milyondan fazla kişinin aşılanmasıyla gelişen süreçte, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde de aşılamalar hızla sürüyor.
Salı günü ve dün sabah erken saatlerde hastaneye gelen Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, öncelikle acil birimi ile aşı birimlerini ziyaret etti, çalışmaları inceledi.
Hastane yönetiminden, iki günlük olağanüstü çalışma ve inceleme ile ilgili şu paylaşım yapıldı:
“Başhekim Vekilimiz Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte günün ilk saatlerinde, hastanemizde sağlık hizmetlerinin sunulduğu acil servisleri, acil müşahede alanlarını, geçici yoğun bakım alanını, kovid-19 aşı uygulama alanını, poliklinik alanlarını ve genel yoğun bakım ünitelerini ziyaret etti. Başhekim Vekilimiz, ziyaretleri esnasında karşılaştığı hasta ve hasta yakınları ile yakından ilgilendi. Halkımıza sunulan kaliteli sağlık hizmetleri ile ilgili uygulama ve çalışmaları yerinde inceleyerek sorumlulardan bilgi alan ve yerinde değerlendirmelerde bulunan Başhekim Vekilimiz Dr. Bayrakçıoğlu, sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar ve başarı dileyerek, beraberindeki ekiple birlikte alanlardan ayrıldı.” -Cemil Yıldız-