Adıyaman’ın Hataylı Emniyet Müdürü:

Adıyaman’ın Hataylı Emniyet Müdürü:

Memleketine Geldi, 30 Yıl Önce Kendisinin de Forma Giydiği Yayladağıspor Takımı Fotoğrafı Hediye Edildi…

Adıyaman’da 2 yılı aşkın süredir İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Yayladağılı hemşerimiz İbrahim Ergüder, geçtiğimiz hafta sonu memleketi Hatay-Yayladağı’ndaydı.
Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, 25-30 yıl önce, Hatay Amatör Küme ekiplerinden Yayladağıspor futbol takımında top koşturmuştu. Daha sonra polisliğe başlayınca, memleketinden yıllarca uzak kaldı. Nihayet geçen hafta, doğup büyüdüğü Yayladağı’na geldi.
Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’e, Pazar günkü Yayladağıspor Kulübü ziyaretinde, yıllar öncesine dayanan eski, ilginç bir fotoğrafı gösterildi. Adıyaman Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in Yayladağıspor formasını giydiği, Yeşil-Beyaz renkli Yayladağıspor futbol takımı fotoğrafı, dönemin futbolcularıyla birlikte kadroda yer aldığı dönemin anılarını tazeledi.
Yaklaşık 30 yıl öncesinin fotoğrafını gören Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder duygulanırken, o yıllara dair hatıralarından söz etti. Daha sonra birlikte, maçların oynandığı, idman yapılan Yayladağıspor futbol sahasına gidildi, burada futbolcular, yöneticiler ve konuklarla birlikte baklava yendi. -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)