Aile Faciası

Aile Faciası

Burak’ın İntihar Nedeni, Eşinin İntiharı…

İskenderun’da birkaç gün önce kendini iple asarak intihar ettiği belirtilen Burak Aydan adlı kişinin, bu eylemine, boşandığı eşinin de intihar ettiğini öğrenmesi neden oldu.
Burak Aydan adlı kişinin, cezaevinden yeni çıktığı ve boşandığı eski eşinin intihar ettiğini öğrenmesi üzerine geçirdiği şokla, sosyal medya hesabı üzerinden “Biz öldük” diye yazdığı ve intihar ettiği öne sürüldü. Burak Aydan adlı kişinin, 16 Nisan 2020 tarihinde yargı infazı ile birlikte cezaevinden tahliye olduğu kaydedilirken, birkaç gün önce İskenderun Devlet Hastanesi yakınlarındaki ağaçlık bölgede kendini iple asıp intihar ederek yaşamına son verdiği kaydedildi.
İskenderun Numune Mahallesi Devlet Hastanesi B Blok binası karşısındaki ormanlık alanda bir kişinin ağaçta asılı olduğunu çevredekilerin fark etmesi üzerine, olay yerine polis çağırıldı. Polis ve olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan incelemelerin ardından öldüğü anlaşılan Burak Aydan’ın cenazesi, Savcılık tarafından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. -Cemil Yıldız-