Akdeniz Masterler Federasyonu Fikstür Çekimi Samandağ’da Gerçekleşti

Akdeniz Masterler Federasyonu Fikstür Çekimi Samandağ’da Gerçekleşti

2021-2022 sezonu Akdeniz Masterler Federasyonu fikstür çekimi, Samandağ Vetranlar Spor Kulübü Derneği ve Samandağ Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti. 24 Ekim Pazar günü saat 12:00’da Samandağ Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen kura çekimine, Federasyon bünyesinde bulunan 21 takımın temsilcileri katıldı.
Toplantıda, Akdeniz Masterler Federasyonu’nda bu yıl 21 takımın mücadele edeceği belirtilerek, katılımcılar, misafirperverliklerinden dolayı ev sahibi takım Samandağ Vetranlar Spor Kulübü Derneği ile Samandağ Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
FUTBOLUN EN SAF HALİ
Organizasyonda söz alan, Samandağ Vetranlar Spor Kulübü oyuncusu, aynı zamanda Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, şunları söyledi:
“Samandağ Vetranlar Spor Kulübü olarak, sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Öncelikle, Federasyonumuza böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum. Veteranlar, futbolun en saf halidir. Çocukluğumuzda, mahallelerimizde oynarken, çıkarsız oynardık. Keyif almak amacıyla, eğlencesine oynardık. Günümüzde futbolun profesyonelleşmesiyle, iş biraz daha ekonomiye bakıyor. Biz şu anda, futbolun en saf, en zevkli halini yaşıyoruz. Bu anlamda, umarım uzun yıllar bunu sağlıklı bir şekilde yapabiliriz. Tekrar hepiniz hoş geldiniz.”
Mücadele, 3 grupta 7’şer takımdan toplam 21 takımın katılımıyla gerçekleşirken, yapılan kura sonucunda gruplardaki takımların gruplandırması ise şöyle oldu:
A GRUBU: Bahçe, Kahraman Maraş, Payas, Körfez Demirgücü, Osmaniye, Samandağ, Osmaniye Yeniocak.
B GRUBU: Düziçi Kültür, Ceyhan, Dörtyol, İskenderun 5 Temmuz, İskenderun V., Hatay Güneyler, Düziçi.
C GRUBU: Kınık, Kilis, Erzin, Denizciler, Zülüflühan, Hatay 1967, Haruniye.
-Cemil Yıldız-