Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AKİB organizasyonu için Şirketlere Davet

“Mal Ticaretinde Sahtekarlık ve

“Mal Ticaretinde Sahtekarlık ve Dolandırıcılık” başlıklı bir eğitim düzenleme hazırlığındaki Akdeniz İhracatçı Birlikleri, Hatay ve diğer kentlerdeki ihracatçı firmaları, zoom üzerinden gerçekleştirilecek toplantı için çağrı yaptı.

Zor bir dönemden geçen küresel ekonomi içinde, firmaların ayakta kalabilmesi ve ticareti güvenli sınırlar içinde yapabilmesi adına eğitim çalışmalarına devam eden Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), bir eğitim çalışmasına daha imza atıyor.
AKİB organizasyonuyla, 7 Nisan 2021 Çarşamba Günü 14.00-17.00 saatleri arasında, “Mal Ticaretinde Sahtekarlık ve Dolandırıcılık” başlıklı bir eğitim düzenleneceği ifade edildi. Abdurrahman Özalp tarafından gerçekleştirilecek sunumda; “Mal Ticaretinde Genel Sahtecilik ve Dolandırıcılık Alanları, Mal Ticareti Ödeme Yöntemlerinde Potansiyel Risk ve Sahtecilik/Dolandırıcılık Yerleri, Mal Ticaretinde Sahtecilik ve Dolandırıcılık İzleri ve Belirtileri, Korunma Yöntem ve Önlemleri, Örnek Sahtecilik / Dolandırıcılık Olayları”
konu başlıkları ele alınacak.
Ücretsiz olarak gerçekleştirileceği ifade edilen eğitime, Hatay’dan da ihracatçı firmaların katılması bekleniyor. -Tamer Yazar