AKP Kurmayları Mesajı:

AKP Kurmayları Mesajı:

Ortak Akıl Önemli, Yapıcı Eleştirilere Açığız…

AKP’li Milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanları ile Gençlik ve Kadın Komisyon Başkanlarından oluşan bir heyet, dünkü Hatay Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Adem Yeşildal, Milletvekilleri Hüseyin Yayman ile Sabahat Özgürsoy, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarından oluşan AKP heyeti, dün bir buket çiçekle Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretle, yeni Başkan Nihat Mazman ve yöneticilerini kutladı. AKP kurmaylarının HGC ziyaretinde, gazetecilerle sohbetinden mesaj başlıkları şöyle:

-Bu memleketi ortak akıl ile yönetmeliyiz. Yapıcı her tür eleştiriye açığız.

-Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde olumlu icraatları desteklerken, yanlışları da söylemeye devam edeceğiz.

-Defne’ye devlet hastanesi yeri teminindeki toplantıda, CHP’li yetkilileri davet etmemiz, bizim Hatay’a hizmet noktasında partizanlık yapmadığımızın işareti.

-Hatayspor, ortak paydamız. Bugüne kadar stadın yapımı, kulübün tesislerde cüzi ücretle oturması başta olmak üzere, birçok desteğimiz oldu. Ancak Hatayspor’un iyi yönetilmediği de ortada.

-Antakya Millet Bahçesi, müthiş bir proje. Tamamlandığında, Antakya, çok büyük bir yeşil alana kavuşacak. -Haber/Cemil Yıldız-