AKP sürprizi…

AKP sürprizi…

Antakya İlçe Başkanı istifa etti, Belediye Başkan Aday Adayı oldu!

AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, bu görevinden istifa etti ve Partisinin Antakya Belediye Başkan Adaylığı için başvuruda bulundu. Av. Alpaslan’ın, Parti kulislerinde sürpriz şekilde karşılanan başvurusu ile ilgili “Kıymetli hemşerilerim” başlıklı açıklaması şöyle:
“Uzun yıllardır teşkilatımızda; AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Yürütme Kurulu Üyeliği ve 2 yıl süreyle de Gençlik Kolları Hatay İl Başkanlığı görevlerini icra ettim. Son olarak, 2 yıldır da AK Parti Antakya İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. Bugün itibariyle, Genel Merkezimizin oluruyla, İlçe Başkanlığı görevimden istifa ederek güzel Antakya’mıza hizmet yarışında Antakya Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaat etmiş bulunmaktayım. Rabbim, çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etmesin.
Aday Adayı olan diğer dava arkadaşlarıma bu kutlu mücadelede başarı dilerken, bu davanın bir neferi olarak Aday olacak arkadaşımız her kim olursa, birlik ve beraberlik içerisinde Hatay’ımızı Ak belediyecilikle kavuşturmanın mücadelesi içinde olacağız.” -Cemil Yıldız-