Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Alakuş Yeniden Başkan

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Genel Kurulu’nda, Mehmet Alakuş yeniden başkan seçilirken, AKP ve CHP’nin İl ve Antakya İlçe Başkanları salonda yan yana oturdu, sohbet güzeldi!

Antakya İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Genel Kurulu önceki gün yapıldı ve başkanlığa, seçime tek liste ile giren mevcut Başkan Mehmet Alakuş yeniden getirildi.

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Genel Kurulu’nda, AKP ile CHP’nin İl Başkanları Adem Yeşildal ile Hasan Ramiz Parlar yanı sıra Antakya İlçe Başkanları Emrullah Gülen ile Ümit Kutlu, salonda bir araya geldi, yan yana oturdu, sohbet etti, kongre sonrasında da birlikte fotoğraf çektirdi.

AKP ve CHP’li Başkanlar, Genel Kurul’da yaptıkları konuşmalarda, Mehmet Alakuş’u destekleyerek başarı dileklerinde bulundular. İnşaatçılar ve Boyacılar Odası başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Alakuş, desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

Alakuş, döneminde gerçekleşen hizmetlerle ilgili de şunları aktardı:

“Sizlerden aldığımız desteklerle bugüne kadar geldik. Yine bugün, sizlerle bir arada olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Bizler, esnaf ve sanatkarlarız. Ülkemizin en küçük, ama en etkili dişlisiyiz. Bizlerin, ortak akılla sesimizi duyurmaya gücümüz yeter. Tabi geriye kalan süreçte, asli işlerimizi tabi ki yerine getirdik. Üyelerimizin KOSGEB, İŞKUR ve benzeri işlerde teşvik almaları için elimizden geleni yaparak, iş hayatlarını kolaylaştırmayı amaçladık.

Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım, meslektaşlarımızın daha iyi koşullarda hizmet verebilmeleri için elimizden ne geliyorsa yaptık, esnafımızın resmi makamlarda karşılaştıkları sorunlarda yanlarında olduk ve desteklerimizi esirgemedik. Ekonomik olarak sıkıntı içerisinde olan işletmelerimize de yasal işlemler çerçevesinde yardımcı elimizden gelen yardım ve desteği esirgemedik.” -Cemil Yıldız-