Ali Nail için 161 gün sonra toplandılar

Ali Nail  için  161 gün sonra toplandılar

Samandağ denizinde 30 Aralık 2020 tarihinde kaybolan ALİ NAİL GÜNDOĞAN için önceki gün mahallesinde yüzlerce kişi bir araya geldi, “Alİ NAİL BULUNSUN” dedi.

İlimiz Samandağ ilçesi denizinde balık tutmak üzere botla açılan 23 yaşındaki Ali Nail Gündoğan’dan 161 gündür haber alınamıyor. Denize giren ve kaybolan, bir daha da kendisinden haber alınamayan Ali Nail Gündoğan için ailesi ve mahalle halkı önceki gün bir araya geldi.
Samandağ-Tavla Mahallesi sakini olduğu öğrenilen Ali Nail Gündoğan için Salı günü mahallesinde, bölge halkı ve olaya duyarlı kişiler bir araya geldi, yetkililere, Ali Nail’in bulunması için çaba gösterilmesi çağrısını yineledi.
-OĞLUM HAYATTA!-
Baba Cumali Gündoğan, içindeki hissin, oğlunun hayatta olduğu şeklinde olduğunun altını çizdi ve toplanan kalabalığa hitaben şunları söyledi:
“Oğlumun sağ olduğuna inanıyorum. Sayın Milletvekilleri, Kaymakam, Vali, Cumhurbaşkanı, yetkililer olsun… Sizden rica ediyorum. Bu çalışmayı biraz hızlandıralım. Yürekler dayanmıyor artık. Denizde fazlasıyla aramalar yaptık. Her yerde, deniz taramasında dalgıç, tekne gibi… Araçlar ile aramalar yaptık ve denizde olmadığına o zaman ikna oldum.
Şuan ki talebimiz, oğlumun telefon sinyal takibinin yapılmasıdır. Zira oğlumun sağ olduğuna inanıyorum.
Sayın Cumhurbaşkanım, lütfen bize yardımcı olun istiyorum, yüreğim dayanmıyor. -Cemil Yıldız-