ALİKEV’den Çağrı Var “Sevgili Düş Ortağımız…”

ALİKEV’den Çağrı Var “Sevgili Düş Ortağımız…”

Ali İsmail Korkmaz anısına kurulan ve gençlerin düşlerinin gerçeğe dönüşmesinde, özellikle de eğitim hayatlarında önemli bir rol oynayan ALİKEV, bünyesinde oluşturduğu eğitim fonu için destekçilerine çağrıda bulundu.

Gezi Türkiye’sinin Antakya özelinde yaşattığı acılardan biri olan Ali İsmail Korkmaz adına ailesi tarafından kurulan ALİKEV (Ali İsmail Korkmaz Vakfı), eğitim çalışmalarına ilk günden bugüne aralıksız olarak devam ediyor.
Bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde bir duyuru yayınlayan ALİKEV, şu mesajı paylaştı:
“Sevgili düş ortağımız. Size güzel bir haberimiz var. Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu için binlerce koşucumuzun ‘düşlerin peşinde’ attığı adımların, gönüllü ve bağışçılarımızın destekleriyle, düşlerine umut olduğumuz öğrencilerimiz çoğalıyor.
2019-2020 eğitim-öğretim yılında, 17’si lise ve 16’sı üniversite öğrencisi olmak üzere, toplam 33 bursiyerimiz okullarından mezun oldu. Destekleriyle bu başarıda katkısı olan, her nerede olursa olsun bize ulaşan, attığı adımlarla düşleri büyüten gönüllülerimize ve bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. Düşlerin peşinde, hep beraber büyüyoruz.”
-Tamer Yazar-