Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Almanya’ya teknik gezi

İskenderun Ticaret ve Sanayi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın proje ortağı olduğu “Güvenli İş Güvenli Gelecek” Projesi kapsamında, proje ortakları Almanya’ya gitti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Heyeti, Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi kapsamında, Proje Ortakları ile beraber Almanya’ya gitti.
Proje faaliyetleri kapsamında, Avrupa’daki iyi uygulama örneklerinin yerinde incelenmesi adına, iş sağlığı ve güvenliği alanında önde gelen ülkelerden biri olan Almanya’da metal ve makine sanayi sektöründe faaliyet gösteren iki işletmede, sahada görülecek iyi uygulama örneklerinin alınması ve özellikle bölgesel endüstri alanındaki faaliyetlerin incelenmesi adına düzenlenen teknik geziye, proje yürütücüsü İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi beraberinde, proje ortakları İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı ile Özçelik-İş Sendikası’ndan oluşan heyet, bu kapsamda görüşmelerde de bulunacak.
Proje ortağı olan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil eden heyette Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt da yer aldı. -Mutlu Yanık-