Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altınözü’nde Enerjisa şubesi açılıyor

Hatay’ın Altınözü ilçesinde, 6

Hatay’ın Altınözü ilçesinde, 6 Şubat deprem felaketi ve ardından devam eden inşaat faaliyetleri nedeniyle yoğun göç alan vatandaşların elektrik işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Saadet Partisi İlçe Başkanı Mahmut Şan, Enerjisa şubesi açılması için önemli bir adım attı.
Mahmut Şan, bölgede yaşanan deprem felaketi sonrasında vatandaşların yaşadığı maddi kayıpları ve zaman kaybını önlemek amacıyla Altınözü’ne Enerjisa şubesi açılması için girişimlerde bulundu. Ayrıca, bölgedeki art arda devam eden inşaat faaliyetleri nedeniyle vatandaşların işlemlerini gerçekleştirmek için farklı ilçelere gitmek zorunda kalmalarının da bu süreci daha da zorlaştırdığını belirtti.
Şan, konuyla ilgili olarak Saadet Partisi Hatay Milletvekili Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a başvuruda bulunarak, Altınözü’ne Enerjisa şubesi açılması talebinde bulundu. Şan, açıklamasında “Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz üzere ilçemizdeki eksikleri gidermek hususunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Altınözü’müzün bir eksiğinin daha tamamlanması yolunda girişimlerde bulunduk. İlçemizde Enerjisa şubesinin bulunmamasından dolayı vatandaşlarımız işlemleri için farklı ilçelere gitmek zorunda kalıyor. Bu da vatandaşımıza hem maddi külfet doğuruyor, hem de vakit kaybına yol açıyor. Girişimlerimiz ile vatandaşlarımızın işlemlerini kolaylaştıracağız. Yaptığımız başvuruya en kısa sürede cevap verilecek. Altınözü için umutsuzluk yok, Saadet Partisi var, sorun yok, Mahmut Şan var diyoruz” ifadelerini kullandı. – Adil Yeşildağ-