Anne-Baba “İKİZ” bekledi

Anne-Baba “İKİZ” bekledi

Üçüz Geldi…
Altınözülü çiftin önceden de 4 çocuğu vardı, oldu 7 çocuk!

Altınözü-Yarseli Mahallesi sakini bir çift, ikiz beklerken, üçüz bebekleri dünyaya geldi. Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Çarşamba gece saatlerinde doğum sancısı şikayetiyle getirilen 4 çocuk annesi kadın, ikiz beklerken, üçüz bebeklerini kucağına aldı.
Edinilen bilgiye göre, Altınözü ilçesi Yarseli Mahallesi’nde yaşayan ve gece saatlerinde hastanenin doğum acil servisine doğum şikayeti üzerine getirilen S.A., acil olarak normal doğuma alındı. Hali hazırda 3 kız ve bir de erkek çocukları olan aile, ikiz bebek beklerken, doğumhanede bebeklerin üçüz olduğu öğrenildi. Bebeklerin üçünün de erkek bebek olduğu doğum sonrası ailenin mutluluğu gözlerinden okundu.
Kadın Doğum Klinik Şefi Dr. Cafer Miçooğulları ve Doğumhane Sorumlu Ebe Aynur Basık, gerçekleşen doğum sonrası, çiçeği burnunda aileye odalarında “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi. Burada konuşan Dr. Miçooğulları, dünyaya gelen 3 erkek bebeğin de durumların gayet iyi olduğunu, kontrollerin tamamlanmasının ardından anne ile bebeklerini taburcu edileceklerini açıkladı. -Haber/Cemil Yıldız-