Anne Emel Korkmaz’a katıl

Anne Emel Korkmaz’a katıl

Ali’nin düşlerini omuzla…

Emel Korkmaz: “Bu sene de Ali İsmail’in düşleri için onlarca gencimize burs verebilmek için, İstanbul Maratonu’nda koşacağım. Gelin hep birlikte koşalım, daha çok gencimize umut olalım.”

Ali İsmail Korkmaz Vakfı’ndan yapılan son duyuruda, “İstanbul Maratonu’na 9 hafta kala, oğlu Ali İsmail’in hayallerini gerçeğe dönüştürmek için Emel Anne antrenmanlarına başladı. Sen de 12 Kasım’da Emel Anne ile birlikte koşmak/yürümek istiyorsan, hemen kosu.alikev.org ‘a tıklayıp bilgi alabilirsin” denildi.
Açıklamada verilen mesajda, bu koşuya katılarak verilecek desteğe ise şöyle işaret edildi:
“Ali İsmail’in düşlerinin peşinde harekete geçmek, iyilik peşinde koşarak Türkiye’nin aydınlık yüzlü gençlerine umut olmak, onların eğitimine katkı sağlamak istersen, Emel Anne ve diğer ALİKEV koşucuları ile birlikte İstanbul Maratonu’ndaki 8/10/15/42 km parkurlarından birinde koşabilir veya yürüyebilirsin. 9 hafta kısa mesafeleri koşup yürümeye hazırlanmak için çok makul bir süre. Hadi! Kendi sağlığın için, Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu için, harekete geç.”
Konuya ilişkin kısa bir açıklama yapan Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, katılacağı maraton noktasında herkese seslendi:
“Bu sene de Ali İsmail’in düşleri için, onlarca gencimize burs verebilmek için, İstanbul Maratonu’nda koşacağım. Gelin hep birlikte koşalım, daha çok gencimize umut olalım.”   -Tamer Yazar-