Antakya Belediyesi Personeli…

Antakya Belediyesi Personeli…
İçişleri Bakanı SOYLU’ya pencerelerden el salladı, davet etti…

O da Kırmadı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün sabah gün ışığı ile birlikte ilimize gerçekleştirdiği ziyaretinin sonunda, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’nden ayrılırken, KOM binası yanındaki Antakya Belediyesi personelinin sevgi gösterilerine mazhar oldu. Kurum penceresinden el sallayan ve kendisini kuruma davet eden belediye personelinin bu isteğini kırmayan Bakan Soylu, belediyeye geçti, Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu ile görüştü. Ardından da sıraya giren personelin tamamıyla, isteklerini kırmama adına, birlikte ve ayrı ayrı hatıra fotoğrafları çektirdi.

Antakya Belediyesi’nden, sürpriz ziyaretle ilgili şu paylaşım yapıldı:

“İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, KOM Şube ziyareti sonrasında, pencereden kendisine el sallayan personelimizin yaptıkları daveti geri çevirmeyerek Belediyemizi ziyaret etti. Başkan Yardımcımız Sayın Orhan Mursaloğlu, ziyaretin anısına, kutsal emanetlerin yer aldığı bir hediyeyi takdim ederek, Ankara’da bulunan Antakya Belediye Başkanımız Sayın İzzettin Yılmaz’ın selamlarını iletti.

Belediye çalışanlarının yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşen ziyarette, belediyemizde sözleşmeli olarak çalışan personelimiz, kadro müjdesinden dolayı teşekkürlerini iletti.” -Haber/Mutlu Yanık-