Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antakya Belediyesi Yüzme Havuzu tamamlanmak üzere

Hizmete Girmesi Gün Meselesi…

Hizmete Girmesi Gün Meselesi…

Antakya Belediyesi’nin, Spor Toto Teşkilatı desteğiyle yapımını tamamlamak üzere olduğu Antakya Yüzme Havuzu’nun hizmete girmesi, an meselesi.
Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığı görüşmelerin neticesinde, önemli yatırımlardan biri olan Sümeyye Boyacı Yüzme Havuzu çok yakında hizmete sunulacak” denildi ve Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu’nun geçen hafta sonunda tesisi ziyaretle, son durum hakkında bilgi aldığı kaydedildi ve şöyle denildi:
“Antakya Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Mursaloğlu ve İbrahim Sarı, Yüzme Havuzu Danışmanı Cengiz Bilgül ile birlikte, havuzdaki son hazırlıkları kontrol ettiler, eksikliklerin bir an evvel tamamlanması konusunda talimatlarda bulundular. Tesisin tüm noktalarında detaylı incelemeler gerçekleştiren, Başkan Yardımcıları Mursaloğlu ve Sarı, Danışman Bilgül’den teknik bilgi aldılar. Çalışmalar, en kısa sürede tamamlanarak, havuz hizmete sunulacak.” -Mutlu Yanık –