Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antakya Medeniyetler Korosu

Kilis Belediyesi ev sahipliğinde

Kilis Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, Antakya Medeniyetler Korosu, depremde kaybettikleri üyelerini anma ve birlik mesajıyla binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerde Hatay’da bulunan 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu, Kilis Belediyesi tarafından düzenlenen konserde duygu dolu anlar yaşattı. Kent merkezinde bulunan kapalı spor salonunda gerçekleştirilen konser, üniversiteli gençler ile Kilisli vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Konser boyunca cep telefonlarının ışıklarını yakarak şarkılara eşlik eden seyirciler, koro üyelerine moral verdi.

Kilis Belediye Başkanı Hakan Bilecen, konser sonrasında yaptığı açıklamada koro üyelerine teşekkür ederek, “Bu güzel etkinlikte bizimle bir araya gelerek desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik mesajı veren bu konserlerin devamı gelecek.” ifadelerini kullandı.

Koro şefi Yılmaz Özfırat ise Başkan Bilecen’e teşekkür ederek, “Desteklerinizle güç buluyoruz. Kaybettiğimiz üyelerimizi anmak ve birlik mesajı vermek için buradayız. Kilisli dostlarımıza ve tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu

(Yusuf Cemil Karaçay)