Antakya ve Defne’deki tek futbol sahasının tesis şefi…

Antakya ve Defne’deki tek futbol sahasının tesis şefi…

Mithat Mersin’e Plaketler

Antakya ve Defne ilçelerindeki nizami tek futbol sahasının tesis  müdürü olan Mithat Mersin’e spor kamuoyundan teşekkür var.

                Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ile Samandağıspor Kulübü, ayrı ayrı, Mithat Mersin’e futbola verdiği destek, ayrıca kulüplerin Defne Atatürk Stadı’nda maç ve idman yapabilmelerine olanak vermesi, yardımcı olması nedeniyle plaket verdi.

Salı günü Defne Atatürk Stadı’ndaki takdimi ile ilgili olarak, Hatay ASKF Başkanı Mehmet Öztürk’ün paylaşımı şöyle:

                “Defne Belediyesi Spor İşleri Müdürü Sayın Mithat Mersin, amatör kulüplerimizin antrenman ve müsabakalarda sergilemiş olduğu çalışmaları anısına, ASKF tarafından plaketle ödüllendirildi. Tarafsız ve eşit çalışmalarından dolayı, Hatay ASKF olarak teşekkür ederiz.”

                Samandağıspor Kulübü Başkanı Yusuf Yatkın da Defne Atatürk Stadı Tesis Müdürü Mithat Mersin’in amatör futbola büyük katkı verdiğini, fedakarlıklarda bulunduğunu kaydetti ve plaketi verirken şunları kaydetti:

                “Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan, spor camiasının güzide insanlarından, Defne Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Mersin’e emeklerinden dolayı, şahsım ve Samandağıspor Kulübü adına teşekkür ederiz.” -Mehmet Durmaz-