Antakya’da ilk Karaoke, Keyif Bar’da…

Antakya’da ilk Karaoke, Keyif Bar’da…

Antakya’daki eğlence sektöründe ilk ve tek ‘Karaoke’ uygulaması Keyif Bar’da gerçekleşiyor. Haftanın Perşembe akşamları, karaoke sevenler Keyif Bar’da bir araya geliyor.

İşletmeci ve Müzisyen Murat ve Ferah Yüksek çifti ile beraber yaklaşık bir yıldır her Perşembe günü Ayhan Yoğurtçu yönetimindeki karaoke geceleri izleyenlerin beğenisini topluyor. Karaoke’nin günden güne daha iyi bir seviye ile hedef çizgisi yakaladığını ve her yaşta insanın sahnede kendi şarkısını okuduğunu söyleyen Ayhan Yoğurtçu, şunları söyledi:
“İlkler, her zaman risklidir, ama biz bu riski en kolay hale getirip şarkı söylemek isteyen insanlara bir fırsat sunduk. Hem bizler hem müşteriler büyük keyif alıyorlar. Yaklaşık bir yıldır kesintisiz her Perşembe akşamı karaoke gecesi var ve umarım böyle devam edecek.”
İşletmeci ve Müzisyen Murat ve Ferah Yüksek çifti de, Antakyalılara bu imkanı sağlamanın ve ilk olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyerek, “Pazar hariç her gün müzik yapıyoruz. Keyif Bar, gerçekten nezih ve keyif alınacak bir ortam. Herkesi bu güzel ortama bekleriz” dediler. -Cemil Yıldız-