Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Antakya’nın Umudu Var

Kahramanmaraş merkezli Asrın Felaketi

Kahramanmaraş merkezli Asrın Felaketi olarak tanımlanan 6 Şubat depremi öncesinde Antakya Gazetesi Youtube Kanalına çekilen, başarılı şarkıcı Umut Harbeli’nin yer aldığı sohbet videosu yayınlandı.

Çekimi rahat bir ev ortamında spontane gerçekleşen Saklı Ev Sohbetleri programı yeni videosunda, adından başarıyla söz ettiren ve “Altından Günah” isimli son şarkıcı 700 bin üzerinde dinlenen Umut Harbeli, müzik hayatı hakkında merak edilenleri açıkladı.

Kendini bildiğinden beri Rock müzik sevdiğini söyleyen şarkıcı, diğer müzik türlerini de benimsediğini, sahnede olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve Hatay izleyicisinin kendisinde bıraktığı izlenimlerini aktardı.

Sözü ve müziği Önder Kırbıyık imzalı ‘Altından Günah’ isimli single çalışmasının ustam dediği Önder Kırbıyık ile birlikte ortaya nasıl çıktığından bahseden Umut Harbeli, başta böyle bir başarı beklemediğini ama inandığını söyleyerek şarkıyı sevip dinleyen herkese teşekkür etti.

Yerel basından yeterli desteği görmediğini açıklayarak sitemde bulunan Harbeli, “Hatay’dan başarı sağlayan kim varsa mutlaka desteklenmelidir” dedi.

Daha fazla Çarpıcı açıklamalara ve sohbetin tamamına Antakya Gazetesi Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.