Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arkadaşları son yolculuğuna uğurladı

Hatay Aile ve Sosyal

Hatay Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesinde yıllarca çalıştıktan sonra, kısa süre önce emekliye ayrılan Hatay SES’in eski Başkanı Kemal Yalçın, dün gözyaşları arasında toprağa verildi.
Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan emekli, iki kız ve bir erkek olmak üzere 3 çocuk babası olan, KESK’e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Hatay Sendika Şube Başkanlığını geçmiş dönemde yapan Kemal Yalçın, dün Kırıkhan Mezarlık Kompleksi’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası defnedildi.
Cenazeye; SES MYK üyesi Fikret Çalagan, SES Hatay Şubesi, İskenderun Şubesi, KESK’E bağlı sendika yöneticileri ve üyeleri, Hatay İHD Şubesi, İskenderun İHD Şubesi, Hatay AKD, Hatay HDP, Hatay SYKP, EMEK Partisi, yakın dostları Mehmet Güzelyurt, Ali Gülbahar, Hasan Nurlu, Ahmet Bilgin yanı sıra Kırıkhan CHP, Ailesi ve sevenleri katılım sağladı.
ANTAKYA, Hatay’da, Antakya’da uzun yıllar memur sendikacılığı yapan, düzgün, dürüst, devrimci kişiliği ile bilinen, örnek ve sevilen insan Kemal Yalçın’a Allah’tan rahmet, kederli Ailesine başsağlığı diler.
-Cemil Yıldız-