Aşı Olmamak, Adam Öldürmeye Teşebbüsle Aynıdır

Aşı Olmamak, Adam Öldürmeye Teşebbüsle Aynıdır

Operatör Doktor Yasin Mersin, aşı karşıtlarına ateş püskürdü …

Özel Akademi Hastanesinin başarılı hekimlerinden Operatör Doktor Yasin Mersin, salgının hem ülkemizde hem ilimizde artış gösterdiği süreçte aşı karşıtlarına ateş püskürdü ve “Aşı olmamak, adam öldürmeye teşebbüsle aynıdır” dedi.
Opr.Dr. Mersin, sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımında şunlara yer verdi: “Görmedikleri şeye inanmadan rutin yaşamlarına devam eden insanlar, kişisel karantinaya uymadıkları için sevdiklerinin katili oldular gün geçmiyor ki bir aileye ateş düşmesin ve simdi elimizde büyük bir umut ışığı var; AŞI!
Ama ayni insanlar simdi de aşı olmayız diyorlar belli ki ciğer yiyen virüsün bıçağını bilemekten keyif alıyorlar; sunu herkes kafasına kazıyacak; asi olmamak adam öldürmeye teşebbüsle aynıdır ve ben devlet olsam kesinlikle zorunlu kılardım!”
Bilimin ışığında gidenler kurtulacak …
Kritik bir süreçten geçtiğimize dikkat çeken Opr. Dr. Mersin, “Salgın Antakya’da patlamış durumda, ateş düştüğü yerleri yakıyor. Sahte kahramanların ve komplo teorilerinin peşini bırakın artık! Nuh’un gemisi gibi bilimin ışığında gidenler kurtulacak; maske+mesafe+hijyen+acil durumlar dışında evden dışarı adım atma! Gelecek güzel günler için hayatı dondur, evde kal!”    -Mehmet ÖZGÜN-