Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Asker, eleştirilere yanıt verdi:

Zor Durumda Kaldım… Serhan

Zor Durumda Kaldım…

Serhan Asker, HALK TV’nin Pazar günü Samandağ ilçesinden yaptığı ‘Görkemli Hatıralar’ isimli programın canlı yayınında, Milletvekili Serkan Topal’dan mikrofonu almak istemesiyle ilgili gelişmede kendisine yönelik eleştirileri yanıtladı.

Serhan Asker’in, “Zor durumda kaldım” mesajı içeren paylaşımı şöyle:

“Milletvekilimiz Serkan Bey’i, Cumartesi günü Defne programında ağırlamıştım zaten. 1 saat yer aldı. Pazar günü için de kendisine süre sıkıntısı yaşayabiliriz, ‘Lütfen, seyircilerin arasında izleyin. Çok kısa selamlama için sizi çağırabilirim, süreyi ayarlayabilirsem’ dedim. Ancak programa alırken de süremizin zaten sonuna gelmiştik ve Serkan Bey’e, ‘Kadın girişimcimizin yanında programı bitireceğim, üçümüz veda ederiz’ dedim.

Fakat mikrofonu alınca da, ‘Dur, daha 11 ilçem var benim. Ayrıca ben karşıya geçip, konuklara sarılmak istiyorum’ deyince, zor durumda kaldım. 2 gün 3’er saat, arka arkaya yapılan ve çok yorucu olan canlı yayınların sonuna doğru bu yaşananlar, beni çok zor duruma soktu.

Öyle olunca, orada, büyük emekle resmimi yapan ressam kardeşimiz de, kadın girişimcimiz de konuşamadı bile. Ayrıca yayın yerine gelerek, SMA hastası bir çocuğumuzun bilgilerini getiren bir aile vardı. O son bölümü, o duyuruyla bitirmeyi uygun gördüm.” -Cemil Yıldız-