Atay’dan ‘Mengene Band’… “Heyecanlıyız”

Atay’dan ‘Mengene Band’… “Heyecanlıyız”

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu, kuzeni Nihat Mugil ile birlikte Mengene Band adıyla bir müzik grubu kurduklarını açıkladı.

“O Ses Türkiye” yarışmasında “Ben Gene Sana Vurgunum” şarkısını seslendiren ve ortaya koyduğu performansla da gündem olan Nihat Mugil ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu, beraber çıktıkları yeni müzik yolculuğunda ilk paylaşımlarıyla dikkat çektiler.
Kuzeni Nihat Mugil ile birlikte “Mengene Band” adıyla müzik grubu kurduklarını açıklayan Atay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:
“Sanatın ardı ardına bu kadar darbe aldığı bir dönemde, kuzenim Nihat Mugil’le birlikte yıllardır üzerine konuştuğumuz, hayalini kurduğumuz grubumuzu kurduk. Elektro gitarda Alican Aslanyürek, davulda Mişel Kocamahhul, bass gitarda İrfan Akpınar ve Mengene Band. Heyecanlıyız.”
Mengene’nin ilk şarkısı ise Zülfü Livaneli’nin ‘İnce Memed’ eseri oldu. Şarkı, tüm dijital platformlarda yayınlandı. Tamer Yazar

(Visited 9 times, 1 visits today)