Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATSO Heyeti Sınırda

Antakya Ticaret ve Sanayi

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu, ATSO Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis üyeleri, 9.Meslek Komite üyeleri, inceleme amaçlı olarak, Cilvegözü ve Zeytin Dalı Sınır Kapılarına ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak Cilvegözü Sınır Kapısı’na giden ATSO heyeti, Hatay Vali Yardımcısı, Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun’u makamında ziyaret etti. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, bölgemiz ekonomisine çok ciddi katkılar sağlayacak olan sınır kapılarının eskisi gibi faaliyette olmasını istediklerini ifade ederken, Hatay Vali Yardımcısı / Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun, yaptığı açıklamasında; Cilvegözü Sınır Kapısı’nda her türlü güvenlik önleminin alındığını, gerçek sanayicilere, ihracatçılara ve ticaret erbaplarına kapılarının sonuna kadar açık olduğunu dile getirdi, Cilvegözü Sınır Kapısı’nın, ticaretin konuşulduğu bir kapı haline geldiğini söyledi. Vali Yardımcısı Altun, Zeytin Dalı Sınır Kapısı ile beraber ticari faaliyetlerine en iyi biçimde devam edeceğine inandığı işadamlarına, çalışmalarında başarı diledi.
Cilvegözü Sınır Kapısı’nda toplu fotoğraf çekimi ile son bulan ziyaretin hemen sonrasında Zeytin Dalı Sınır Kapısı’na geçen ATSO heyeti, burada, Zeytin Dalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı’yı makamında ziyaret etti, bilgi aldı, karşılıklı sohbet edildi. -Cemil Yıldız-