Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Avukatlar EXPO İnşaatlarında

Hatay Barosu’na bağlı Avukatlar,

Hatay Barosu’na bağlı Avukatlar, 10 Aralık’ta kapılarını açacak EXPO 2021 Hatay’ın Antakya’daki fuar alanını ziyaret etti. 209 dönümlük alan üzerinde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Avukatlara detayları, İhsan Çakar ve EXPO Hatay yöneticileri anlattı. Amfi tiyatrodan biyolojik gölete, arkeoparktan gastronomi merkezine kadar tüm alanları paylaşan EXPO Hatay yöneticileri, alanda, yaz aylarından itibaren etkinliklere başlayacaklarını ifade ettiler.
DÖNMEZ: TÜRKİYE’YE HİZMET
Hatay Barosu Başkanı Avukat Ekrem Dönmez, EXPO alanına hayran kaldığını söylerken, şunları aktardı:
“Burası, Antakya’nın en güzel yerlerinden bir tanesi. Buraya geldiğimde neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Doğanın varlığını bozmadan, muazzam bir yatırım yapılarak bir işi başarılmış. Başkanımız Lütfü Savaş’ın katkıları ve ekibinin büyük emeğiyle, Türkiye’nin ilgisini çekecek bir yapı kurulmuş. Bu yapılara hepimizin ihtiyacı var. Burası sadece Hatay’a değil, Türkiye’ye hizmettir.”
Herkesi, EXPO Hatay’a sahip çıkmaya davet eden Dönmez, siyasilerden, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni ve Hatay halkını yalnız bırakmamalarını istedi. Keyifli geçen ziyaretin sonunda, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, konuklarına, günün hatırası adına çeşitli hediyeler takdim etti.