Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Avukatlık Heyecanı

Antakya’da 6 Hukuk Mezunu

Antakya’da 6 Hukuk Mezunu Genç; Cübbe giydi, Ruhsat aldı, Yemin etti…

Antakya Adliyesi’nde, bir gün arayla iki ayrı törende 6 genç hukuk mezunu, Avukatlık mesleğine adım attı.
Stajını başarı ile tamamlayan Cemil İnal, Antakya Adliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’ in elinden aldı. Cemil İnal’a cübbesini Av. Fevzi Randa, Av. Onur Özdemir ve Av. İsmail Cem Yarım giydirdi. Törene, Hatay Barosu Staj Komisyon Başkanı Av. Yusuf Ak ve meslektaşları katıldı. Baro Başkanı Ekrem Dönmez, aralarına katılan genç meslektaşını kutladı ve başarı diledi.
-ERTESİ GÜN 5 AVUKAT-
Antakya Adliyesi’nde, ertesi gün 5 genç hukuk mezunu daha cübbe giydi, ruhsatnamesini aldı ve Avukatlık yemlini içti. Stajını başarı ile tamamlayan Şükriye Demirkol, Hayriye Gül Tugyan, Ayşe Kurt, Duygu Atay ve Emre Çatal, Antakya Adliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’ in elinden aldı.
Şükriye Demirkol’a cübbesini Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, Başkan Yardımcısı Av. Sevinç Çakıcı ve Yönetim Kurulu üyesi Av. Yusuf Albayrak, Hayriye Gül Tugyan’a cübbesini Av. Uğur Cem Reyhanoğulları ve Av. Deniz Erdal, Ayşe Kurt’a cübbesini Av. Bilgehan Çağrı Küçük, Duygu Atay’a cübbesini Av. Yönetim Kurulu üyesi Av. Yusuf Albayrak, Emre Çatal’a cübbesini Av. Mehmet Burak Bakır giydirdi.
Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, yemin ederek, ruhsatnamesi ve cübbesiyle mesleğe adın atan genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi. -Cemil Yıldız-