Bakan Ersoy İle Görüştüler

Bakan Ersoy İle Görüştüler

Hatay’ın 2 Milletvekili ile Antakya Belediye Başkanı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaretle, Antakya Uzun Çarşı Projesi’ni görüştü. Bakan Ersoy’a hafta içinde gerçekleşen ziyarete, Milletvekilleri Hüseyin Yayman ile Sabahat Özgürsoy Çelik ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz katıldı.
Heyet üyeleri, Bakan Ersoy’la, Antakya Uzun Çarşı İkinci Etap Restorasyonu ile şehrimizdeki kültür ve turizm yatırımlarını masaya yatırdı.
Bu ziyaretten kısa bir süre önce, Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, birlikte, Uzun Çarşı esnafına yönelik ziyarette bulunmuştu. Çelik ile Başkan Yılmaz tarafından gerçekleşen ziyarette, esnafın hal-hatırı soruldu ve Uzun Çarşı Restorasyon Projesi’nin son durumu ele alındı.
AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile Başkan İzzettin Yılmaz, ziyaretlerinde, yürütülen proje hakkında esnafın görüş ve önerilerini dinledi ve çarşının restorasyon sonrasında layık olduğu görünüme kavuşacağını ifade ederek, göstermiş oldukları sabır ve desteklerden dolayı esnafa teşekkürlerini iletti. -Cemil Yıldız-