Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan ve Komutanlar Hafta Sonu Hatay’daydı

Yaralı Askerleri Ziyaret Ettiler

Yaralı Askerleri Ziyaret Ettiler

Geçtiğimiz hafta sonunda Suriye’nin İdlib kentinde yaşanan terörist saldırısı sonucunda yaralanan Türk Askerlerinin tedavileri ilimiz Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sürerken, saldırı olayının hemen sonrasında Hatay’a gelen Milli Savunma Bakanı, Genelkurmay Başkanı ile Kara Kuvvetleri Komutanı, yaralı askerleri ziyaret etti.
Vali Rahmi Doğan tarafından karşılanan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Musa Aysever, Vali Rahmi Doğan eşliğinde hastanede yaralıları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu, isteklerini sordu, sohbet etti. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı; Bakan, Genelkurmay Başkanı, Kara Kuvvetleri Komutanı ile Vali Rahmi Doğan’a, yaralı askerlerle ilgili bilgi verdi.
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın, beraberinde Vali Rahmi Doğan, Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Musa Avsever ile birlikte, İdlib’deki saldırıda yaralanan askerlerimizi hastanede ziyaretine, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat da eşlik etti.
Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden, ziyaretle ilgili şu bilgi paylaşıldı:
“Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Musa Avsever ile beraber, İdlib’deki saldırıda yaralanan askerleri hastanemizde ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarete; Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat ve Başhekimimiz Prof. Dr. Yunus Doğramacı eşlik etti. Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar, yaralı askerlerimizin sağlık durumlarına ilişkin bilgi almalarının akabinde, beraberindeki Askeri Erkan ile birlikte hastanemizden ayrıldılar.” -Cemil Yıldız-