Barış Atay Ziyaretler Yapıyor

Barış Atay Ziyaretler Yapıyor

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Barış Atay, Partili il yöneticileriyle birlikte STK, Muhtarlıklar, Odalar ve Cemiyetlere yönelik ziyaretlerde bulunuyor.

Pazartesi günü birçok Meslek Odası, Esnaf Odası, Muhtarlık ile Gazeteciler Cemiyetlerine ziyaretlerde bulunan Barış Atay, seçim kararı ile birlikte ülkenin gireceği seçim atmosferinde neler yapılması gerektiği ile ilgili görüşlerini açıkladı, soruları yanıtladı.

Kısa bir süre önce Z Kuşağı gençlerle bir araya gelen ve sosyal medya üzerinden milyonlarca takipçinin izlemesi sonucu biranda ülke gündemine oturan Atay’ın, girdiği her ortamda dinleyicilerin büyük bölümünü ikna etmeyi başardığı kaydediliyor.

TİP Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu, TİP İl Yöneticileri ile birlikte, Pazartesi günü İnsan Hakları Derneği Hatay Şubesi, Ekinci Mahalle Muhtarlığı, Hatay Gazeteciler Cemiyeti gibi yerlere ziyaretlerde bulunurken,

Pazar günkü genel kurulda yeniden seçilen Harbiye Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Semir Öztürk’ü de ziyaretle kutladığı bildirildi.

Ziyaretlere ilişkin TİP açıklamasında, “Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ve Hatay İl Örgütü olarak, dün yapılan seçimde güven tazeleyerek yeniden Defne Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı seçilen Semir Öztürk’ü ziyaret ettik. Semir Öztürk ve yönetimine başarılar dileriz” denildi. -Cemil Yıldız-