Başkan Çirkin…

Başkan Çirkin…

Gelecek ilk seçimler için iddialı konuştu:

Partimiz Hatay’da 2 vekil çıkarır

İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, gelecek ilk seçimler için iddialı konuştu ve Hatay’da 2 Milletvekili çıkaracaklarını söyledi. Her seçimde, seçimden evvel milletin bir tahmini olduğunu ve bugüne kadar şaştığını görmediğini belirten Başkan Çirkin, şunlara değindi:
“Şu anda kahır ekseriyet ‘İYİ Parti iktidara yürüyor’ demekte, Hatay özelinde ise Hatay halkı yine kahır ekseriyetle ‘İYİ Parti 2 Vekil çıkarır’ diyor. Bunu çok önemsiyorum. Çünkü dediğim gibi, şaştığını görmedim. Gerçi elimizdeki anketler de böyle diyor, ama halkın iradesi gerçekten her anketin üstündedir. 2018 seçimlerinde maalesef vekil çıkaramamış Partimizin şu an ki tespitlere göre 2 Milletvekili çıkarmasının, Türkiye’de İYİ Parti’nin muhteşem bir sonuç alacağının işareti kabul edilmesi mantıklı bir değerlendirme olacaktır. Bunda, başta Sayın Meral Akşener’in varlığı ve liderimiz olması en büyük etkendir.
Sayın Genel Başkanımız, milletle kucaklaşmış ve Türk Milleti tarafından büyük kabul görmüştür. Köylü, kentli, işçi, işsiz, öğrenci, çiftçi, sanayici, esnaf, memur ve tabi ki kadınlar olmak üzere, herkes Meral Akşener’i çok sevmiş, kendinden bir parça gibi görmüştür. Biz teşkilatlar bu sebeple çok rahat çalışmaktayız.” -Mehmet ÖZGÜN-