Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Karaçay 10 Hatay milletvekilini ayrı ayrı ziyaret etti

Samandağ Belediye Başkanı Emrah

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay, geçtiğimiz hafta Ankara’ya ziyaret gerçekleştirdi ve Hatay’ın 10 milletvekilini ayrı ayrı ziyaret etti. Bu adım, genellikle benzer siyasi görüşten olan belediye başkanlarının aynı siyasi partiye mensup milletvekillerini ziyaret etme geleneğine karşı bir duruş sergiledi.

Başkan Karaçay’ın Ankara ziyaretleriyle ilgili belediye açıklamasında, “Başkanımız Emrah Karaçay Ankara’da rezerv alan, altyapı ve yol, temizlik, turizm gibi konularda istişarede bulundu.” ifadelerine yer verildi. Başkan Karaçay da ziyaretleri sırasında, Samandağ’ın gündeminde olan konuları ve projelerini milletvekillerine aktardı ve destek taleplerini iletti.

Karaçay, ziyaretlerinin detaylarını paylaşırken, Türkiye İşçi Partisi milletvekilleri, DEM Parti eş genel başkanı ve Hatay’dan seçilmiş Ziyaretimizin ikinci gününde Hatay halkının iradesi ile seçilen milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Nermin Yıldırım Kara, Servet Mullaoğlu, Adem Yeşildal, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Şefik Çirkin, Kemal Karahan, Necmettin Çalışkan
Lütfi Kaşıkçı ziyaret ettiklerini belirtti. Samandağ’ın ihtiyaçları ve projeleri üzerine istişarelerde bulunduklarını ve milletvekillerine taleplerini ilettiklerini ifade etti. Ayrıca, cezaevinde olan Türkiye İşçi Partisi Hatay milletvekili Can Atalay’ı da ziyaret etmek istediklerini, ancak halen cezaevinde olduğu için genel başkanları Erkan Baş aracılığıyla selamlarını ilettiklerini dile getirdi.

Başkan Karaçay, ziyaretlerinden dolayı kendilerini ağırlayan siyasi parti temsilcilerine ve milletvekillerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür etti. – Mehmet Durmaz-