Başkan Kimyeci, öğrencilerle iftarda buluştu

Başkan Kimyeci, öğrencilerle iftarda buluştu

Binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim hizmeti vermekten gurur duyuyoruz

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci Ramazan ayı münasebeti ile Bağrıyanık Mahallesinde bulunan Eğitim ve Okuma Salonunda kurs gören öğrenciler ve aileleri ile iftar sofrası programında bir araya geldi.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci’nin ev sahipliği yaptığı programa AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç ve eşi, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, eğitim ve okuma salonu öğretmenleri, yardımcı personeller, öğrenciler, velileri ve Bağrıyanık mahalle sakinleri katıldı.
Kuran-ı Kerim tilaveti, semazen gösterisi, tasavvuf dinletisi ve mehteran bölüğü dinletisi ile başlayan iftar programında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci Antakya Belediyesi Mobil Mutfağında hazırlanan iftariyelikleri bizzat ikram ettiler.
Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdikleri önem doğrultusunda kurdukları Eğitim ve Okuma Salonunun bugün itibariyle binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim hizmeti veriyor olmasından gurur duyduklarını belirtti. Başkan Kimyeci, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilediği konuşmasının devamında programa katılan herkese teşekkürlerini iletti.
İftar sofrası programında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ile oruçlarını açma imkanı bulmaktan memnuniyet duyduklarını belirten öğrenciler ve aileleri, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
-Mehmet ÖZGÜN-

 

(Visited 1 times, 1 visits today)