Başkan Kimyeci, vekilleri makamında ağırladı

Başkan Kimyeci, vekilleri makamında ağırladı

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, TBMM Gıda Bankacılığı Uygulamasının Araştırılması ve Yaygınlaştırılmasını İnceleme Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarete ayrıca komisyon üyeleri AK Parti Milletvekili Canan Can Demirçelik, MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, CHP Milletvekili Bülent Öz ve AK Parti Hatay Milletvekili MKYK üyesi Fevzi Şanverdi katılım gösterdi.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi’nin görev geldiği günden bu yana yapmış olduğu teknik ve sosyal belediyecilik kapsamındaki hizmetler hakkında konuklara brifing sundu. Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi olarak vatandaşlara kaliteli yaşam sunmak için hizmet verildiğini dile getirerek hizmetlerin artarak sürdürüldüğünü vurguladı.
TBMM Gıda Bankacılığı Uygulamasının Araştırılması ve Yaygınlaştırılmasını İnceleme Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Başkan Kimyeci’ye vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ederek şu sözleri dile getirdi: “Hatay, kardeşlik, dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin tüm insanların bir arada huzurla yaşadığı medeniyet şehri. Farklı kesimden insanların bir arada yaşayıp bu kadar hoşgörülü bir ortamın oluşması çok güzel. Allah birliğinizi daim etsin. Başkanımız çok güzel ve örnek hizmetlere imza atmış, gurur duyduk. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”
Başkan Kimyeci, ziyaretin sonunda TBMM Gıda Bankacılığı Uygulamasının Araştırılması ve Yaygınlaştırılmasını İnceleme Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Mihrimah Belma Satır’a ve beraberindeki heyete ‘Çağlar İçinde Antakya’ isimli kitap ve Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediyeyi takdim etti.
Ziyaretin sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
-Mehmet ÖZGÜN-

(Visited 1 times, 1 visits today)