Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Nehir’den mahalle ziyaretleri

İmar planının bitmesiyle kalıcı

İmar planının bitmesiyle kalıcı hizmetleri yapacağız

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, geçtiğimiz gün, Meydan Mahallesinde Kabasakal Ailesinin konuğu oldu. Ziyarette Başkan Nehir’e, Samandağ Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yıldız ile Mehmet Ali Kamacı, Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut, Zabıta Müdürü Önder Şimşek ve vatandaşlar eşlik etti.
Kabasakal Ailesinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Meydan Mahallesi sakinleri de katıldı. Başkan Nehir vatandaşları dinledi ve hizmetler konusunda yol haritasını anlattı. Büyükşehir Yasasıyla birlikle köy statüsünden mahalle statüsüne geçen idari birimlerin sorunlarını çözmek için ilgili çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Nehir, Samandağ’a bağlı 42 mahallenin imar planı yapım çalışmasının devam ettiğini söyledi, imar planlarının tamamlanmasıyla birlikte temel belediyecilik hizmetleri, kamusal alanlar, yeşil alan, park, sosyal alanlarla ilgili kalıcı hizmetlerin gerçekleştirilebileceğini ifade etti.
Başkan Nehir, toplantının sonunda:, “Kabasakal Ailesinin daveti üzerine buraya sizlerle bir araya geldik. Halkımıza hizmet üretmek, sorunlarınızı çözmek üzere kapılarımız 24 saat açık. 42 Mahallesi ve 120 bin nüfusu olan bir ilçeyiz. Sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Kabasakal Ailesine bu güzel ortamda bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim” dedi.  -Mehmet ÖZGÜN-