Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Özgün, Kadın Tebrik Ziyaretçilerini Ağırladı 

Defne Belediye Başkanı Halil

Defne Belediye Başkanı Halil İbrahim Özgün, bir dizi kadın ziyaretçiyi ağırladı. Kadın kooperatiflerinin ve derneklerinin başkan ve yöneticileri, belediyenin kapısını aşındırdı.  

“Medeniyetler Bahçesi Kadın Kooperatifi Ziyareti” 

Medeniyetler Bahçesi Kadın Kooperatifi Başkanı Seval Karataş ve yönetim kurulu üyeleri Zeynep Gülbol, Nuray Bahçeci, Müzehher Parmaksız ve Sinem Ersöz, Başkan Özgün’ü makamında ziyaret etti. Tarım ve gıda alanında önemli işlere imza atan kadınlar, Başkan Özgün ile fikir alışverişinde bulundu. Kadın kooperatifine yapılan nazik ziyaret için teşekkürlerini sunan belediye, iş birliğini vurguladı. 

“Kışlasaray Lions Kulübü Ziyareti” 

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü Derneği heyeti, Başkan Özgün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Özgün’e başarılar dileyen kulüp, iş birliğine ve desteklerine teşekkür etti. 

“Defne Kadın Kooperatifi Ziyareti” 

Defne Kadın Kooperatifi Başkanı Nesrin Deli ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Özgün’ü belediyede ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kadınların her işte destekleneceğinin altını çizen belediye, kadın kooperatifine teşekkürlerini iletti.  – İlyas YİĞİT-