Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan yardımcısı Kurt adaylık yarışında

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde Belediye

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şaban Kurt, Reyhanlı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. Görevinden istifa ederek siyasi kariyerine yeni bir dönemde yelken açan Kurt, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uzun süredir devam eden bir ayrıcalıkla, Reyhanlı Belediyesi’nde görev almanın onurunu yaşıyorum. Bu süre zarfında, şehrimizin kalkınması ve ilerlemesi için hep birlikte olmanın gururunu taşıdım. Ancak, şimdi daha büyük bir vizyonun ve kalkınmanın ilerleme zamanı geldiğine inanıyorum. Reyhanlı’yı sadece bir şehir olarak değil, Türkiye’yi 21. yüzyıla taşıyacağı limanın bir parçası olarak görmek istiyorum.”

Reyhanlı’nın genç enerjisi ve geleceğe olan tutkusuyla aydınlığa kavuşacağını ifade eden Kurt, şehri daha fazla renk, hayat ve umut katacaklarını vurguladı. Geçmişte “Gönül’den Gönül’e Bir Yol Var” şiarıyla hizmet ettiğini hatırlatan Kurt, Reyhanlı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonunu taşımayı hedeflediğini belirtti.

Reyhanlı’nın altyapısından ulaşımına, çevresinden kültürüne, turizminden eğitimine, sağlığından spora kadar birçok alanında iyileştirmeler yapmayı planladığını söyleyen Şaban Kurt, “Her adımımız bu şehre umut katacak. Reyhanlı’yı Türkiye Yüzyıl’ının parlayan yıldızı yapmak için yola çıkıyorum” dedi.

Şaban Kurt, “Bugün, Reyhanlı’nın refahını birlikte inşa etmek, şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için yola çıkıyorum. Yepyeni bir hikâyenin gün doğumunda yol arkadaşlığınız için teşekkür ediyor, değişen, yenilenen ve güzelleşen bir Reyhanlı için; tam zamanı diyerek yola çıkıyorum” ifadeleriyle adaylığını resmen açıklamış oldu. – Meriç Demiray-