Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Altan: ‘’ Her seçim yeni bir başlangıçtır’’

Cumhur İttifakı’nın Adayı Payas

Cumhur İttifakı’nın Adayı Payas Belediye Başkanı Bekir Altan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Eşi Ayşegül Altan’ın da eşlik ettiği Cumhur İttifakı Payas Belediye Başkan Adayı Bekir Altan’ı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Basın Merkezi’nde Başkan Diyap Atar, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları konuk etti. 2024 yerel seçimlerinin Payas’a ülkeye millete hayırlı olması dileğinde bulunan İGC Başkanı Diyap Atar Başkan adayı Bekir Altan’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

31 Mart Yerel seçimlerinin ülkeye hayırlar getirmesini temenni eden Payas Belediye Başkan Adayı Bekir Altan da “Her seçim bir yenilemedir, her seçim yeni bir başlangıçtır, yeni bir sayfa açılışıdır, o yüzden şehirlerimizin yararına insanlarımızın yararına olsun diye de dua ediyorum” dedi.

Yüzyılın felaketine neden olan 6 Şubatı geride bıraktıklarını ifade eden Altan “Şehirlerimizin yıkıldığı bir ortamda canlarımızı kaybettiğimiz bir ortamda belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Daha önce bir pandemi yaşadık. Pandemide de aslında yerel yöneticilerin belediyelerin çok önemli bir sorumluluğu görevi ve misyonu vardır. Afetleri hiç unutmayacağız. Niye unutmayacağız diyorum. Çünkü ders çıkartacağımız bir depremde de inşallah bundan sonraki şehirlerimizin yeniden yapılışındaki yeniden inşa edilişindeki birikimlerimizle yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu. – Yusuf Cemil Karaçay-