BEKO, Hatay’da yılın annesini seçti…

BEKO, Hatay’da yılın annesini seçti…

Semire Davutoğlu

Hediyesi Çamaşır Makinesı oldu

BEKO’nun bu yıl 13.sünü düzenlediği ‘Yılın Anneleri’ uygulamasında, Hatay’da bu yıl Semire Davutoğlu adlı kadın yılın annesi seçildi.
BEKO’yu temsilen, Antakya’da Abdurrahman Melek Caddesi – eski Otogar karşısındaki NİL TİCARET işletmesi, yılın annesi Semire Davutoğlu’na “Çamaşır Makinası” hediyesini teslim etti.
Cumartesi günü Nil Ticaret’te gerçekleşen törene CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, BEKO Bölge Müdürü ile işletme sahipleri Selahattin ve Sinan Künefeci ile diğer konuklar katıldı.
BEKO’da yılın annesi seçimi, organizasyonda yer almak isteyenlerin BEKO bayilerine giderek burada bir anket formunu doldurması yada tanıdık biri tarafından aday gösterilmesiyle oluyor.
BEKO, topladığı anket formlarını, illerdeki kadın dernekleri ve üst düzey yöneticilerle değerlendirmekte, böylelikle her il için “Yılın Annesi” seçilmekte.
Antakya BEKO bayilerinden NİL TİCARET iyletmesi sahipleri, Selahattin ve Sinan Künefeci, böyle bir organizasyonda yer almak ve ev sahipliği yapmaktan ötürü çok mutlu olduklarımı dile getirdiler.
-Cemil Yıldız-