Belediye Başkanı da olsa, o bir Öğretmen…

Belediye Başkanı da olsa, o bir Öğretmen…

Öğretmen ziyareti, kumlu belediye başkanına

Ülkü Ocakları üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması kapsamında, Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli’yi ziyaretle Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, başkan seçilmeden önce öğretmenlik yapmaktaydı. Ülkü Ocakları üyeleri de eski öğretmen, bugünün Kumlu Belediye Başkanını ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Öğretmen-Belediye Başkanı Mehmet Deli’yi makamında ziyaretle, bir buket çiçek takdim etti.

Dün gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, “Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanımız Alihan Döner ve İl Yönetimine, Öğretmenler Günümü kutlamak için yaptıkları ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Gücünü Sevgiden alan kutsal bir mesleği icra eden tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve görevleri esnasında Şehit olan tüm eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. -Mehmet Durmaz-

(Visited 47 times, 1 visits today)