Belen’e bitkisel alan

Belen’e bitkisel alan

Belen Belediyesi, ilçeye “bitkisel alan” kazandırıyor. Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, hizmetle ilgili bölgede incelemede bulundu, ardından da şu değerlendirmeyi yaptı:
“Belen Millet Bahçesi Projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’la Ankara’da yaptığı görüşmede müjdeli haberi Belenli hemşehrilerine duyuran ve çalışmalara hızla başlayan Belediye Başkanımız İbrahim Gül, bugün itibariyle başlayan zemin düzeltme çalışmalarını, yerinde inceledi.”
İçerisinde 6 adet ahşap pergule, 82 adet bank, 75 adet çöp kovası, 12 adet çardak, kafeterya, gömülü çay bahçesi, oturma alanlarının, çarşı kompleksinin, yapay havuzun, otopark ile birçok sosyal donatının bulunacağı ve toplam bitkisel alanın 9.550 m², genel toplam alanın ise 15.500 m² olacağını dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bu alanın ilçemizin en güzel ve en nezih alanı olacağına gönülden inanıyorum. Rabbim çalışmalarımızda bizlerin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah bir an önce çalışmalarımızı tamamlarız” dedi. -Mehmet Durmaz-