Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bir çok projemizle gençlere hizmet ediyoruz

Başkan Yaman TED’li öğrencilerle

Başkan Yaman TED’li öğrencilerle bir araya geldi

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, geçtiğimiz gün, TED Hatay Koleji Öğrencileri ile bir araya geldi. Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen buluşmaya; Başkan Yaman yanı sıra, Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci, TED Hatay Koleji Müdür Yardımcısı Güneş Darıoğlu, Öğretmenler Salim Sedat Deniz, Fatma Gül Soydinç, Melek Göksu ve 11 yaş grubu 5-A, 5-B, 5-C sınıfı öğrencileri katılım gösterdi.
70’e yakın öğrenci ile sohbet eden ve öğrencilerin yerel yönetimlerle ilgili sorularını cevaplayan Başkan Yaman, “Önümüzdeki süreç için planladığımız projelerimizin çoğu start almış durumda. Bölgemizin en güzel kent meydanını sizlerle buluşturmak için gün sayıyoruz. 600 kişilik salonu ile her türlü sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapabilecek nitelikte bir Kültür Merkezi inşa ettiriyoruz. Çalışmak isteyen annelerimizin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri ve kısa süre içerisinde temelini atmaya hazırlandığımız bir Kreş, 2-3 ay içerisinde hayata geçirmeyi planladığımız Kapalı Spor Salonu ve daha bir çok projemiz ile siz gençlerimize hizmet ediyoruz. Pırıl pırıl bakan gözlerinizle sorduğunuz sorular için teşekkür ediyor, sizleri ağırlamış olmaktan ötürü duyduğum memnuniyet ile hepinize üstün başarılar diliyorum” dedi.
Sohbet sonrası TED Hatay Koleji 5.sınıf öğrencileri; Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile Akdeniz Defne Evi’nin bahçesinde hatıra fotoğrafı çekildi. -Mehmet ÖZGÜN-