Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bir solukta, merak ve ilgiyle okudum…

İş İnsanlarımıza Tavsiye Ederim

İş İnsanlarımıza Tavsiye Ederim

TOSYÖV Hatay Destekleme Derneği Başkanı Tahsin Rende, ilk kitabının tanıtımını geçtiğimiz günlerde Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nde gerçekleştiren, HATBORU Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar’dan övgüyle bahsetti.

HATBORU Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar’ın yazdığı “Damdan Düşen’i Anlayan Adam” adlı kitabını tüm iş insanlarına tavsiye ettiğini söyleyen, TOSYÖV Hatay Destekleme Derneği Başkanı Tahsin Rende,

Kılıçlar’ın hayatından ve başarı öyküsünden önemli kesitler içeren kitaba dair düşüncelerini paylaştı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı kısa notta, “Sayın Mehmet Kılıçlar’ın otobiyografisini anlatan kitabını, elimden bırakmadan iki günde bitirdim” diyen Rende, şunları dile getirdi:

“Bitmesine müteakip yaşadığım ilk duygu, gerçekleştirdiğim toplumsal çalışmalara zamanı el verdikçe destek olan, böylesine başarılı ve önemli bir şahsiyeti otuz yıla yakın bir süredir tanıyor olmaktan duyduğum haz idi.  Sayın Kılıçlar, hala başkanlığını yapmakta olduğum TOSYÖV Hatay Destekleme Derneği’mizin üyesi ve destekçisidir.

Evet, aziz dostum Mehmet Kılıçlar’ın hayat öykünü anlatan kitabını büyük keyifle, sürükleyici roman tadında, bir solukta, merak ve ilgiyle okudum. Kitabında; başarılı iş hayatı öyküsünü, vizyon ve öngörüyle planladığı hedefe, disiplin anlayışı içerisinde nasıl bir azimle, inanç, sabır ve kararlıkla yürüdüğünü, bu yolda yürürken ortaya konulan ve tavizsiz uygulanan prensip, belirlenen yöntem ve ilkeleri, son derece akıcı bir üslupla anlatmaktadır.

Otobiyografik ‘Damdan Düşeni Anlayan Adam’ isimli kitabı gerek girişimcilere ve gerekse de iş insanlarımıza tavsiye ederim.”

-Haber/Tamer Yazar-