Biz Tedbir Alıyoruz, Siz Evinizden Çıkmayın…

Biz Tedbir Alıyoruz, Siz Evinizden Çıkmayın…

Başkan Tosyalı, ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.

İskenderun Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamında yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında; açık alan, kapalı alan, parklar bankamatikler, apartmanlar ve benzeri bölgelerde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; mahalle mahalle, sokak sokak,dükkan dükkan çalışmalarına devam ediyor.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Biz üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Siz de evlerinizden çıkmayın” mesajını verdi.
İskenderun Belediyesi bünyesinde oluşturulan özel ekipler, periyodik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ana arterler, sokak araları, hizmet binalarının yanı sıra, sağlık kurumları, kamu alanları ve parkları dezenfekte ediliyor. Çalışmaların aralıksız süreceği ve tüm mahalle ve sokaklara yayılacağı belirtildi.
Başkan Tosyalı, konu ile ilgili açıklamasında, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgınıyla Belediye olarak da büyük bir mücadele içerisindeyiz. Tabi ki vatandaşlarımızın tedbirli olup evde kalmaları gerekiyor. Bu süreçte bizler de, ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Olası tüm risklerin önüne, bilinçli çalışmalarımızla geçmeye çalışıyoruz. Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.  Mehmet ÖZGÜN